Remont

Based on 2 reviews

Add photos
promocje, promocje..
To może najpierw wstęp, panie do 23 w piątki oraz 22 w soboty - wstęp free. Możliwy dojazd limuzyną, jest opcja nawet i za darmo - więcej na temat pod nr 600-91-11-10. No i happy hours - poniedziałki od 19 do 2 nad ranem po 2 zł, czwartek - warka jasna od 18 do białego rana 5 zł i jeszcze raz wódeczka w niedzielę po 3 zł. Dodatkowo wi-fi za darmo.
7 years, 6 months ago

REMONT to jeden z najfajniejszych klubów w W-wie. Każdy student znajdzie tu coś dla odpowiedniego dla siebie... A oferta imprez jest bogata, trzeba tylko wybrać się na tą dla siebie odpowiednią: od tzw "piwnych imprez" w rytmie disco, przez muzyke ... Categories: Clubs  Night Life  Nightclubs 
ul. Waryńskiego 12 (Śródmieście)
Warszawa
0222349111

Reviews

 • Katarzyna "Kasia"
  10
  7 years, 3 months ago

  Osobiście nie mogę się przekonać do tego klubu. Wszystko mnie w nich zniechęca. Zaczynając od szatni, do której ciężko dotrzeć, a za pierwszym razem trudno znaleźć. Poprzez muzykę, która jest średnia, a kończąc na części towarzystwa, które sprawia wrażenie naćpanego. W Remoncie na parkiecie trzeba uważać, żeby przypadkiem oberwać szklankami rzucanymi na podłogę.

 • Samuel U.
  10
  8 years, 4 months ago

  REMONT to jeden z najfajniejszych klubów w W-wie. Każdy student znajdzie tu coś dla odpowiedniego dla siebie... A oferta imprez jest bogata, trzeba tylko wybrać się na tą dla siebie odpowiednią: od tzw "piwnych imprez" w rytmie disco, przez muzyke z ubiegłej dekady, po Salsa Zone w niedziele, którą osobiście polecam wszystkim fanom salsy! -wstęp za darmo.
  Klub mieści się w tuż przy metrze Politechnika, w wielkim, niebieskim wierzowcu, Domu studenckim PW "Riviera".
  www.remont.klub.waw.pl

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet