Arti

Based on 8 reviews

Dla takich restauracji warto mieszkać w Warszawie. Wystrój może nie zaskakuje, muzyka bollywoodzka też może rozpraszać, klitka mała, stolików mało, ale jak podadzą jagnięcinę to wszystko inne przestaje mieć znaczenie :) Categories: Asian  Restaurants  Turkish 
Al. Jerozolimskie 121 / 123
02-017 Warszawa
226269002

Outdoor tables: yes
Wheelchair accessible: no
Waiter service: yes
Take-out: yes
Delivery: yes
Reservations: yes
Menu for kids: no
Accepts Credit Cards: yes
Parking: Street
Vegetarian menu: yes
Elegant attire: no
Alcohol: Wine & beer
Price range: €€

Reviews

 • Laurel "Tsharnuh" Styrany
  0
  5 years, 5 months ago

  Smaczne jedzenie, średni lokal (za mały), poważne ceny ... ale jak to za hindu-food w W-wie. Chyba jedynie Ganesh ma lepszą hinduską kuchnię.

 • Anonim
  0
  6 years, 6 months ago

  Witam,z powyższego ttkesu wynika, że uważa Pan, iż chrześcijaństwo nie jest wiarygodną religią. Chcę więc zapytać: co można powiedzieć o Pana religii ? Jak uzasadnia Pan jej wiarygodność ? Czy przekazy literackie, poetyckie są wystarczającą przesłanką ?Chrystus jest postacią historyczną (dziś nawet wojujący ateiści nie poddają tego w wątpliwość), dokonywał cudf3w, zmartwychwstał uważa Pan, że brakuje na to dowodf3w ? Czy świadectwo Apostołf3w i chrześcijan pierwszych wiekf3w, ktf3rzy oddawali życie za wiarę w Zmartwychwstałego nie jest wiarygodne ?Tego typu faktf3w nie można chyba odnieść do Pana religii. Jeśli tak nie jest, proszę mnie poprawić.Wreszcie, trudno mi uwierzyć, że człowiek podejmujący rozumową refleksję nad religiami nie zauważa pewnych sprzeczności w politeizmie, wynikających choćby z antropomorfizacji; czy wierzy Pan, że bogowie mają cechy podobne do naszych ? Jak ma się to do pojęcia wszechmocy (nie wiem, czy używa go Pan w odniesieniu do Pańskiej religii)? Przyjrzałem się tym nowym spojrzeniem socjologa powstawaniu tej religii i cały czas konfrontowałem to z tym, co pisali czołowi bibliści. Okazało się, że wszystko to opiera się dosłownie na słowie honoru, i to bynajmniej nie danym nam osobiście, ale znanym nam z drugiej i trzeciej ręki. Czy osoby, ktf3re miały być gwarantem tej wiary były same wiarygodne? czy mf3głby Pan rozwinąć ten wątek ? Chyba nie zrozumiałem Pana intencji.Pozdrawiam,Marek

 • Marek "Łuki" K.
  35
  7 years, 4 months ago

  Restauracja "Arti" to wyśmienite miejsce, w którym skosztujemy smaków kuchni indyjskiej. Dania, które podawane są w tym miejscu mogą naprawdę zachwycić nie tylko wyglądem, ale także smakiem. Polecam zwłaszcza balti z jagnięciną lub kurczakiem i ryż. Na deser warto skosztować lassi z mango. Choć tak naprawdę trzeba spróbować wszystkiego co tam jest serwowane. Nie należy jednak przesadzać z ostrością. Niewątpliwą zaletą tego lokalu jest to, że jest prowadzony przez Hindusów. Ceny oferowanych dań są niezbyt wygórowane jak na tego typu restaurację. Obsługa bardzo miła i zawsze chętna do pomocy. Wnętrze lokalu urządzone w stylu indyjskim. W tle słychać indyjską muzykę, niekoniecznie tą, którą można usłyszeć na bollywoodzkich filmach.

  Polecam szczególnie miłośnikom kuchni indyjskiej oraz ciekawym indyjskiej kultury.

 • Jurek "Siembid" Siembida
  55
  8 years, 2 months ago

  Po stokroć uwielbiam. Prawdziwe indyjskie jedzenie, jagnięcina, baranina, kurczak dla mięczaków, wszystko niesamowicie przyprawione i ładnie podane. Jeśli lubicie wyraźne smaki to tylko tutaj.
  Jedynym minusem są niestety ceny. 50 zł to minimum ile trzeba zabrać ze sobą jak chce się zjeść samemu.

 • Natalia Jaworska
  365
  8 years, 3 months ago

  Naprawdę godne polecenie. Jedzenie przepyszne i duży wybór: od łagodnych do pikantnych dań. Porcje wydają się małe, ale naprawdę można się solidnie najeść. Jedynym minusem są wysokie ceny: curry z kurczaka od ok. 25 zł , z jagnięciny od ok. 30!

 • Łukasz "kidzik" Kidziński
  225
  8 years, 6 months ago

  Najwspanialsza restauracja indyjska jaką znam. Jedzenie przecudowne - mógłbym tu się stołować codziennie i prawdopodobnie właśnie tak kiedyś uczynię. Polecam wszystkim, którzy nie mają stracha przed ostrym jedzeniem.

 • Karol "Karol" L
  95
  8 years, 9 months ago

  Indie pełną gębą ;) Sam lokalik jet bardzo niepozorny. Z zewnątrz niczym szczególnym nie przyciąga, a wnętrze jest ala wyższej klasy bar z kebabem. Ale to nie wnętrze jest tutaj najważniejsze. Oczywiście chodzi o jedzenie, które jest po prostu rewelacyjne. Samo menu jest bardzo bogate więc jest z czego wybierać - polecam jagnięcinę przyrządzaną w najrozmaitszych wersjach. Oczywiście wszystko "piekielnie" ostre więc amatorom pikanterii gorąco polecam te miejsce!

 • Marta "Marta" Gerwazy
  25
  8 years, 10 months ago

  Dla takich restauracji warto mieszkać w Warszawie. Wystrój może nie zaskakuje, muzyka bollywoodzka też może rozpraszać, klitka mała, stolików mało, ale jak podadzą jagnięcinę to wszystko inne przestaje mieć znaczenie :)

Your opinion

Brak zdjęcia


Please rewrite these characters into the box to verify you are human.
wibrator amy - ekskluzywny wibrator dla kobiet